یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳

 • امام صادق(علیه السلام) فرمودند: بر خواندن زیارت عاشورا مواظبت بنما. پس بدرستی که من، ضامن قبولی زیارت کسی هستم که از دور یا نزدیک، این زیارت را بخواند.

  در همین جهت ما در عشقعلی تصمیم گرفتیم که چله زیارت عاشورا گروهی را برای تعجیل فرج و برآورده شدن حاجات مؤمنین در قالب یک اپلیکیشن و ربات تلگرامی تهیه کنیم. 

  برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 • پیامبر اکرم (ص) فرمود: نخستین چیزی که خداوند بر امت من واجب کرد نمازهای پنجگانه است و نخستین عملی که از آنان بالا برده می شود و از آنان سؤال می شود همان نماز است.

  از اونجایی که یکی از مراحل توبه جبران کردن کار های از دست رفته هستن، توی اپلیکیشن عشقعلی یک طرح اختیاری نماز قضا قرار دادیم که به صورت گروهی اجرا میشه. برای اطلاعات بیشتر ادامه مطلب رو مطالعه کنید

 • امام صادق(ع) می فرمایند: هرکس در دنیا هر شب سوره واقعه را تلاوت نماید، هیچ گاه تهیدست و فقیر نشود و بعد از مرگ از رفقای جناب امیرالمومنین(ع) شود.  

  دومین مرحله اپلیکیشن عشقعلی چله سوره واقعه هست. شما می تونید بعد از نصب اپلیکیشن عشقعلی در مرحله دوم وارد این چله شوید. برای توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید

 • حضرت زهرا (سلام الله علیها) مقام والایی دارند که امام زمان ایشان را الگوی خود معرفی می کنند. 

  آیا قصد ندارید برای مادر امام زمان حرکتی انجام دهید؟ برنامه عشقعلی را نصب کنید و در طرح فاطمی شرکت کنید!!

 • امام حسن عسکری(ع) فرمودند: زمانی که خدا با حضرت موسی سخن گفت، موسی(ع) گفت: خدای من، پاداش کسی که نماز هایش را اول وقت بخواند چیست؟ خداوند  فرمود: خواسته ها و حاجت هایش را به او می دهم و بهشت را بر او حلال می کنم.

  اهمیت نماز اول وقت بر هیچ کس پوشیده نیست. بیایید در طرح نماز اول وقت همگام با مؤمنین شرکت کنید تا بعد از این چهل روز، خواندن نماز اول وقت به عادت همیشگی شما تبدیل شود. برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید

 • امام زمان در توقیعی فرمودند که هر وقت خواستید به خدا و اهل بیت توجه کنید به وسیله این زیارت انجام دهید.

  چقدر خوب است که ما دائم به یاد اهل بیت علیهم السلام باشیم. بیاییم در طرح زیارت آل یاسین برای ارتباط بیشتر با امام خود شرکت کنیم.

  برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید

 • پیامبر(ص) فرمودند: هر کس بتواند کار حرامى انجام دهد و آن را فقط به خاطر ترس از خدا فرو گذارد، خداوند پیش از آخرت در همین دنیا بهتر از آن را به وى عوض دهد.

  برای نزدیک شدن به خدا باید خانه دل را از گرد گناهان پاک کنیم. پس بیاییم با هم در چله استغفار اپلیکیشن عشقعلی شرکت کنیم.

  برای اطلاعات بیشتر مطالعه کنید

 • پیامبر(ص) فرمودند: دو رکعت نماز در دل شب برای من دوست داشتنی تر از دنیا و آنچه در آن است می باشد.

  شاید خواندن نماز شب کمی سخت به نظر برسد اما اگر به انجام کار های سخت عادت کنیم شیرین می شوند. شما می توانید در چله نماز شب همگام با دیگران شرکت کنید تا این عادت را برای خود ایجاد کنید.

 • از امام صادق(ع) روایت شده است که فرمود: هر کس چهل صبح با این دعا (دعای عهد)، خداوند را بخواند؛ از یاران قائم ما (اهل بیت) است. پس اگر قبل از (ظهور) او بمیرد، خداوند تعالی او را (در وقت ظهور) از قبرش مبعوث نماید؛ و خداوند به ازای هر کلمه آن، هزار حسنه به او داده و هزار گناه از او پاک می کند.

  آخرین مرحله از چله های اپلیکیشن عشقعلی دعای عهد است. انشاء الله که بعد از اتمام این چله ها به خدا و اهل بیت نزدیک تر شده باشیم.

 • ثواب ختم قرآن در ماه رمضان برای همه روشن است. در روایات آمده است که ماه رمضان بهار قرآن است. امام رضا (علیه السلام) می فرمایند: «مَنْ قَرَأَ فِی شَهْرِ رَمَضَانَ آیَهً مِنْ کِتَابِ اللَّهِ عَزَّ وَ جَلَّ کَانَ کَمَنْ خَتَمَ الْقُرْآنَ فِی غَیْرِهِ مِنَ الشُّهُور»؛ هر کس در ماه رمضان یک آیه از کتاب خدا را قرائت کند، مثل این است که در ماه‌هاى دیگر قرآن را ختم کرده باشد.